شرکت کارالوله با برخورداری از خطوط متنوع تولید قادر است انواع لوله های پی وی سی را برای مصارف مختلف و بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی تولید نماید و در حداقل زمان ممکن پس از ثبت سفارش تحویل نماید. کیفیت تمامی اجناس تولیدی در آزمایشگاه مجهز و پیشرفته شرکت بررسی شده و اجناس پس از تایید توسط واحد کنترل کیفیت ارسال می گردند. در ادامه انواع محصولات تولیدی شرکت شرح داده شده اند.

انواع محصولات:

I. لوله های مصرف آبرسانی

II. لوله های مصرف فاضلابی : 1- فاضلاب شهری 2- فاضلاب داخل ساختمان

III. لوله های مصرف آب باران  (انتقال آب باران یا ناودانی)

IV. لوله های مصرف برقی( انتقال کابل برق و مخابرات)

V. لوله های مصرف کشاورزی : 1- جدار چاه 2- آبیاری

VI. کاربردهای ویژه

لوله های مصرف آبرسانی

لوله های آبرسانی شرکت کارالوله یزد از سایز 20 الی 315 میلیمتر در ضخامت های مختلف براساس استاندارد ملی 2-13361-ISIRI یا استاندارد ISO 1452-2 تولید می شوند. امکان تولید بر اساس سایر استانداردهای بین المللی نیز بنا به در خواست مشتریان می باشد.

لوله های آبرسانی این شرکت بسته به قطر خارجی و ضخامت دیواره ی آنها  در فشارهای کاری6 تا 25 بار به منظور انتقال آب آشامیدنی و همچنین آبرسانی جهت سایر کاربردها از جمله آبیاری تحت فشار استفاده می شوند .

******************************************

لوله های انتقال فاضلاب شهری تحت فشار

لوله های فاضلاب شهری تحت فشار شرکت کارالوله یزد مشابه لوله های آبرسانی از سایز 40 الی 315 میلیمتر در ضخامت های مختلف براساس استاندارد ملی 2-13361-ISIRI یا استاندارد بین المللی ISO 1452-2 تولید می شوند. امکان تولید بر اساس سایر استانداردهای بین المللی نیز بنا به در خواست مشتریان می باشد.

لوله های فاضلاب شهری این شرکت بسته به قطر خارجی و ضخامت دیواره ی آنها  در فشارهای کاری6 تا 25 بار استفاده می شوند.

******************************************

لوله های انتقال فاضلاب شهری بدون فشار

لوله های فاضلاب شهری بدون فشار براساس استاندارد ISIRI -9118 ملی یا استاندارد DIN-EN 1401-1 بین المللی تولید می شوند . این لوله ها بسته به ویژگی های مورد نظر، در سه گروه با مقاومت های سفتی حلقوی ( مقاومت در برابر فشار خارجی ) متفاوت (SN2, SN4, SN8) قابل تولید هستند . این لوله های در قطرهای خارجی 63 الی 315 میلیمتر و با ضخامت های مختلف تولید می گردند.

امکان تولید بر اساس سایر استانداردهای بین المللی نیز بنا به در خواست مشتریان می باشد.

******************************************

لوله های انتقال فاضلاب داخل ساختمان

لوله های فاضلاب ساختمانی شرکت کارالوله یزد براساس استاندارد ملی ISIRI-9119 و یا استاندارد بین المللی DIN-EN 1329-1 درقطرهای خارجی 40 تا 315 میلیمتر  و با ضخامت های متفاوت تولید می شوند . امکان تولید بر اساس سایر استانداردهای بین المللی نیز بنا به در خواست مشتریان می باشد.

******************************************

لوله های انتقال آب باران ( ناودانی )

لوله های انتقال آب باران شرکت کارالوله یزد براساس استاندارد ملی ISIRI-12142-1 مطابق با استاندارد بین المللی DIN-EN 12200:1 در قطرهای خارجی 50 تا 160 میلیمتر تولید می شوند . لوله های آب باران این شرکت به دلیل مقاومت بالا در برابر نور خورشید، جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان پیدا کرده است.

امکان تولید بر اساس سایر استانداردهای بین المللی نیز بنا به در خواست مشتریان می باشد.

******************************************

لوله های انتقال کابل برق و مخابرات

شرکت کارالوله موفق به کسب مجوز تولید لوله‌های برقی  براساس استانداردهای ملی ISIRI 3450 ، ISIRI 11105 و یا DIN 16873شده است. این لوله ها در سایزهای 225-16 میلیمتر تولید می شوند. لوله های برقی کارالوله از استحکام مکانیکی بالا و مقاومت خوبی در برابر آتش برخوردار می باشند.

******************************************

لوله های کشاورزی

لوله های U-PVC تولید شرکت کارالوله سالهاست که در زمین ها و باغات کشاورزان مورد استفاده قرار گرفته و عملکرد مطمئن آنها بهترین تبلیغ محصول بوده است.

موارد مصرف لوله های U-PVC کارالوله در بخش کشاورزی :

لوله های چاه

لوله های صاف جدار چاه

لوله های U-PVC کارالوله یزد در بسیاری از پروژه های کشاورزی جهت جدار چاه استفاده شده اند و به دلیل طول عمر بالا و خواص مکانیکی بسیار خوب، مورد استقبال کاربران قرار گرفته اند این لوله ها مقاومت شیمیایی بالایی در برابر اسیدها، بازها، نمک ها و مواد شیمیایی خاک و آب دارند و با توجه به ناچیز بودن نرخ خوردگی در آنها در مقایسه با لوله های فولادی، از عمر بالاتری برخوردار بوده و جایگزین مناسبی برای آنها می باشند. این لوله ها در ضخامت های گوناگون از 63 تا 400 میلی متر قابل تولید هستند . که عموما با توجه به فشار جانبی بالاتری که این لوله ها متحمل می شوند. در مقایسه با لوله های آبرسانی ضخامت بیشتری دارند.

لوله های شیاردار جدارچاه

لوله های شیاردار اخیرا در چاه ها مورد استفاده قرار گرفته که تولید آن در دستور کار شرکت قرار دارد و در آینده نزدیک تولید خواهند شد. این لوله ها در برابر مواد معدنی آب کاملاً مقاوم بوده و بدون ایجاد رسوب و با ظرفیت ثابت آبدهی، دارای طول عمر بالایی هستند .

لوله های آب ده

لوله های آبرسانی فشار قوی جهت انتقال آب چاه از پمپ به سطح زمین استفاده شده و در سایزهای گوناگون براساس استاندارد ISIRI 13361-2 و یا ISO 1452-2 قابل تولید و ارائه هستند. این لوله ها با استفاده از فرمولاسیون ویژه و مقاومت ضربه مناسب، ویژه این کاربرد تولید می شوند .

******************************************

آبیاری تحت فشار

لوله های تحت فشار شرکت کارالوله یزد با توجه به خواص مکانیکی مطلوب و قیمت مناسبی که دارند جایگاه ویژه ای در بین کشاورزان یافته اند و پروژه های زیادی از این لوله ها استفاده نموده اند.

******************************************

آبیاری بدون فشار

لوله های U-PVC شرکت کارالوله یزد جهت آّبیاری در مزارع کشاروزی استفاده می شوند . لوله های کارالوله یزد بدلیل کیفیت مرغوب، دارای جایگاه ویژه ای در بخش کشاورزی هستند و تاکنون در پروژه های کشاورزی گوناگون در استان های مختلف مورد استفاده و بهره برداری قرار گرفته اند .

******************************************

زهکشی

این لوله ها برای جمع آوری آب های سطحی کاربرد دارند و در سایزهای گوناگون قابل تولید هستند که تولید آنها در دستور کار قرار دارد و در آینده نزدیک محصول نهایی وارد بازار مصرف خواهد شد.

******************************************

کاربردهای ویژه

شرکت کارالوله یزد با توجه به برخورداری از قابلیت های گوناگون، ماشین آلات متنوع و متخصصین با تجربه در صنعت U-PVC قابلیت طراحی و تولید فرمولاسیون و ابعاد لوله براساس نیاز و کاربردهای ویژه را نیز دارا است . از جمله این موارد می توان به کاربرد این لوله ها در تصفیه خانه های فاضلاب، دستگاه های تصفیه آب آشامیدنی،تاسیسات ساختمان، معادن، صنایع آتش نشانی، چاه های نفت، پالایشگاه ها، انتقال مواد شیمیایی، میدان های الکتریکی فشار قوی، مرغداری ها و کارخانجات تولیدی انواع نایلون اشاره کرد.

 

Fatal error: Call to undefined function apache_getenv() in /var/www/vhosts/karalooleh.ir/httpdocs/APPs/DCMS/DCMSUtils/Statistic/tpro.php on line 31